کاربوي: اپليکيشن خدمات خودرو در محل

چرا کاربوي پرطرفدارترين اپليکيشنخدمات خودرو در محلاست؟

در هر کجا که هستيد و در هر زماني مي توانيد در خواست سرويس خودروي خود را در اپليکيشن جامع خدمات خودرو کاربوي ثبت کنيد. خدمات اپليکيشن کاربوي در حال حاضر شامل: تعويض روغن و ، تعويض لنت ترمز، تعويض باطري، پنچرگيري تيوبلس،کارواش در محل، صفرشويي و پليمر بدنه مي باشد که هر ماه خدمت جديدي به خدمات کاربوي اضافه مي شود.

تخفيف هاي ويژه کاربوي چيست؟

خوشبختانه شما مي توانيد با نصب اين اپليکيشن براي گوشي هاي اندرويد از کافه بازار يا گوگل پلي و براي گوشي هاي اپل از سيب اپ به صورت خودکار در اولين سفارش خود 25% تخفيف ويژه دريافت کنيد. همچنين از طريق اپليکيشن و صفحه شبکه اجتماعي کاربوي از تخفيفات ماهانه اطلاع يابيد.

چرا استفاده از کاربوي احساس خوبي به ما مي دهد؟

اپليکيشن کاربوي طيف متنوعي از محصولات براي همه خودروها را گردآوري کرده است که متناسب با مدل ماشين مي توان آن را با چند کليک ساده پيدا کرد و ضمانت 100% مي کند که تمامي محصولات آن اصلي است.شما با کاربوي وقت خود را در ترافيک هدر نمي دهيد، محيط زيست را با کاهش مصرف سوخت و استفاده ازکارواش نانوحفظ مي کنيد، مديريت زمان خود را بهتر مي کنيد و از همه جذاب تر اينکه خدمات با کيفيت را با قيمت بسيار مناسب دريافت مي کنيد.

کاربوي ها بسيار محترمانه برخورد مي کنند، انعام نمي گيرند و دلسوز براي حال خوب ماشينتون هستند.

در حال حاضر خدمات تخصصي کاربوي چيست و چه خدماتي در ادامه اضافه مي شود؟

کارواش سبز (کارواش نانو):کارواش آنلاينکاربوي با استفاده از به روزترين تکنولوژي هاي نانو، خودروي شما را بدون استفاده از قطره اي آب، درخشان تر و زيباتر از هميشه خواهد کرد. با استفاده از کاربوي ديگر در صف کارواش معطل نشده و انعام پرداخت نمي کنيد و مهم تر از همه، بدنه خودروي شما از آسيب هاي ناشي از کارواش هاي سنتي و اتوماتيک (کارواش آب) در امان خواهد بود.

تعويض روغن: کاربوي انواع روغن موتورهاي داخلي و خارجي باکيفيت و توصيه شده توسط سازنده خودرو را ارائه مي کند. جالب است بدانيد که براي ارائه سرويستعويض روغن در محل، کاربوي از کاور و ابزاري استفاده مي کند که حتي يک قطره روغن، بر روي بدنه وکف محيط ريخته نشود!

تعويض لنت ترمز: کاربوي طيف متنوعي از لنت ترمزهاي اصلي (Genuine Parts) و همچنين برندهاي مطرح بازار را ارائه مي کند. اگر تجربه تعويض لنت را در تعميرگاه داشته باشيد پس حتما با چالش پيدا کردن لنت ترمز اصلي مواجه شده ايد. در اپليکيشن کاربوي لنت ترمز با برندهاي اصلي متناسب با خودروي شما ارئه مي شود و ميتوانيد ارائه سرويستعويض لنتترمز در محل را با چند کليک ساده درخواست نماييد.

تعويض باتري: کاربوي طيف متنوعي از برندهاي باطري مطرح بازار را همراه با ضمانت ارائه مي کند، همچنين در صورت تمايل باطري قديمي شما را با قيمت مناسب از شما خريداري مي کند تا با قيمت مناسب تر اقدام به تهيه باتري نماييد. حرکت دادن ماشيني که باتري خالي کرده است براي همه سخت است و نياز به باتري به باتري کردن است، اما کاربوي کار رو راحت کرده است، با درخواستتعويض باتري در محل، باتري مورد نظر را انتخاب مي کنيد و کاربوي در زمان مورد نظر شما براي تعويض باتري شما اقدام مي کند.

پنچرگيري تيوبلس: ديگر لازم نيست در زمان پنچري ماشين دست ها و لباس هاي مرتب خود را کثيف کنيد. مطمئنا خانم ها در زمان پنچري بيشتر از آقايان دچار مشکل مي شوند. اپليکيشن کاربوي کار رو بسيار راحت کرده، کاربوي پنچرگيري لاستيک هاي تيوبلس به همراه تنظيم باد را در زمان و مکان دلخواه انجام مي دهد.

سرويس لوکس: شامل خدمت صفرشويي و پليمر بدنه مي باشد.در پليمر بدنه با ايجاد يک لايه پليمري روي بدنه ماشين موارد محافظتي از جمله: محافظت در برابر اشعهUVخورشيد و کدر شدن رنگ ماشين، محافظت در برابر خط و خش هاي جزئي را همراه با درخشندگي و آينه اي شدن بدنهشامل مي شود. بدنه ماشين پليمرشده ديرتر کثيف مي شود و زودتر هم تميز خواهد شد و ماندگاري پليمر بدنه بسته به نوع نگهداري شما بين 1 تا 2 ماه خواهد بود.

وب سايت کاربوي:https://carboy.ir

اينستاگرام کاربوي:http://instagram.com/carboy.ir

مناسب ترین زمان خرید بلیط هواپیما کدام است ؟

انتخاب رشته تخصصی در موسسه موفقیت

لابراتوار چاپ عکس نورقائم

مي ,کاربوي ,تعويض ,بدنه ,باتري ,اپليکيشن ,مي کند ,را با ,اپليکيشن کاربوي ,مي شود ,استفاده از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نفیس24 فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و کالای دیجیتال نسیم آژانس مسافرتی نقطه پرواز مشاوره تحصیلی درخت دانش انرژی عشق و تجلی انسانیت رشد و بهبود رابطه دوستی dostankhob.com دنیای کامپیوتر 2016 خانه دوست همگام با وحی؛ بلاگ تخصصی تفسیر تنزیلی کتابخانه عمومی آیت الله کاشانی شهرستان ماکو